Oferta

Ze względu na różnorodną specyfikę działalności naszych klientów, ceny naszych usług są ustalane indywidualnie.

Staramy się rozpoznać potrzeby i możliwości klientów aby móc dobrać dla każdego z Państwa odpowiednie warunki współpracy.
Uważamy, że każde zlecenie jest inne i wymaga zróżnicowanego nakładu pracy i zaangażowania.
Profesjonalnie podchodzimy do zagadnień w zakresie cyberbezpieczeństwa, które w dzisiejszych czasach są najważniejsze.
image

Szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie programowania

Od 5 lat prowadzimy Szkołę Programowania dla Dzieci i Młodzieży w Leżajsku. Nasi podopieczni wygrywają konkursy programowania na poziomie wojewódzkim i powiatowym. Oferujemy również szkolenie dla dorosłych między innymi z obsługi komputera, pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint), programów graficznych i obróbki video. Szkolimy również użytkowników Internetu z dziedziny bezpieczeństwa i ochrony danych.

Zapewniamy:
- szkolenie prowadzone przez praktyków z wieloletnim doświadczeniem,
- materiały szkoleniowe,
- po zakończeniu szkolenia możliwość konsultacji online z trenerami jako formę weryfikacji ćwiczonych w praktyce porad.

Zapraszamy do odwiedzin strony głównej szkoły. Szkoła programowania.

Udostępnianie miejsca na strony www i skrzynki pocztowe

Nasza oferta hostingowa jest idealnie dopasowana, zapewnia utrzymanie serwisu internetowego, obsługę kont pocztowych e-mail oraz dostęp poprzez ftp. Wysokiej klasy serwery, wydajne i szybkie łącza do sieci Internet sprawią, że Państwa praca będzie jeszcze bardziej komfortowa, a serwis - widoczny dla wszystkich na całym świecie.

Możemy przenieść serwisy na nasze serwery jak i zająć się kompleksowo od podstaw zaczynając od rejestracji nowej domeny internetowej.
image
image

Budowa stron i sklepów internetowych

Wykonujemy dynamiczne lub statyczne strony www wg propozycji Klienta lub z projektu zaproponowanego przez nas, zarówno strony ze stałą zawartością jak i z systemem zarządzania treścią (CMS). Tworzymy strony internetowe w standardach spełniających obecne oczekiwania rynku. Przygotowujemy cała grafikę potrzebną w projekcie (logo, tło, czcionki). Projektujemy strony mobilne pod smartfony i tablety!

Z przyjemnością wykonamy sklep internetowy zarówno dla firm jak i klientów indywidualnych. Zajmiemy się pełną obsługą takiego sklepu lub nauczymy jego obsługi i zasad działania.

Tworzenie aplikacji dla małych i średnich przedsiębiorstw

Tworzymy aplikacje dla małych i średnich przedsiębiorstw. Z naszych usług skorzystało już wiele firm. Aplikacje pisane na zamówienie dostosujemy do potrzeb każdego klienta. Często są to programy użytkowe takie jak "Rejestr Zleceń", "Ewidencja pojazdów" z przypomnieniem o planowanych przeglądach i ubezpieczeniach, "Program obsługi magazynu BHP" itp.
image
image

Doradztwo Informatyczne

Oferujemy doradztwo w zakresie IT i nowoczesnych technologii tj. w zakresie doboru sprzętu, oprogramowania lub aplikacji, które pomogą w codziennym rozwoju Państwa firmy.

Zajmujemy się również dostarczaniem sprzętu i oprogramowania oraz szkoleniami z zakresu obsługi urządzeń i systemów informatycznych. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Wdrażanie i administracja serwerami i sieciami teleinformatycznymi

Jeżeli potrzebujecie Państwo skonfigurować sieć komputerową lub zachodzi potrzeba opieki nad dotychczasową siecią – to oferujemy swoje usługi. Nasza firma zajmuje się kompleksową administracją sieciami i serwerami z systemami Windows Serwer jak i Linux. Zajmiemy się wszystkim, aby do minimum ograniczyć ryzyko związane z awariami.

Jesteśmy w stanie wielu przypadkach pomóc zdalnie, bez konieczności wizyty naszego serwisanta.
image